KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15154299
nr 1515 4299
Lars-Ã…ke Svenheden
(f. 1935), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 99, marin. Olja på duk, 37x45 cm, yttermått inklusive ram: 46x54 cm
Lars-Åke Svenheden, svensk bildkonstnär född 1935.
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 16 januari 2023
kl 20:04:30
16/1 11:49:16
150 kr
16/1 18:43:33
Lars-Ã…ke Svenheden
Läs mer om Lars-Ã…ke Svenheden